Dieta na pół etatu - zrzucbrzuch.pl

Dieta na pół etatu? To możliwe! – Jak prawidłowo ułożyć dietę

Dieta na pół etatu? To możliwe! – Jak prawidłowo ułożyć dietę
Oceń artykuł

Wszyscy wiemy jak trudne jest odchudzanie się. Zaczynając nową dietę jesteśmy pełne nadziei i entuzjazmu. Pilnie trzymamy się restrykcyjnych przepisów naszego nowego sposobu odżywiania się. Z dnia na dzień liczymy kalorie i gubione kilogramy.

Szybko okazuje się jednak, że pozbywamy się jedynie kalorii. Ściśnięty żołądek dopełnia naszej frustracji i szybko nadchodzi moment poddania się. Zanim zaczniemy szukać kolejnej takiej diety zastanówmy się czy ta gra jest warta świeczki. Myślisz, że następnym razem będzie inaczej, lepiej? Myślisz, że znajdziesz w sobie więcej siły do przetrwania trudnego czasu głodówki w oczekiwaniu na pierwsze efekty wspaniałej kuracji?

Nie łudź się, to tak nie zadziała. Lepiej spróbuj korzyści jakie może przynieść ci odchudzanie na pół etatu. Będziesz na diecie tylko co drugi dzień. Pomyśl, o ile łatwiej wytrzymasz z zaciśniętym żołądkiem wiedząc że już następnego dnia będziesz mogła najeść się do woli. Może wydaje ci się, że takie odchudzanie na pół gwizdka nie przyniesie efektów? Nic bardziej mylnego. Już w ciągu dwóch miesięcy możesz zgubić nawet 15 kilogramów, tak jak twórca diety James B. Johnson. Nie głoduj więc dłużej i już dziś zacznij odkrywać zalety nowej diety pół na pół.